+48 530 880 000
kancelaria@kancelaria-kru.pl

Usługi

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół składa się z wykwalifikowanych doradców z dziedziny prawa, księgowości, a także finansów i zarządzania, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę nawet najbardziej skomplikowanych spraw restrukturyzacyjnych czy upadłościowych. Naszą współpracę zawsze rozpoczynamy od bezpłatnej konsultacji, w trakcie której dokonujemy wnikliwej analizy sytuacji, w której znajduje się nasz klient. Przedstawiamy mu rzetelną ocenę aktualnego stanu, alternatywy działań i szanse na uzyskanie pozytywnych efektów każdego z zaproponowanych działań.

Restrukturyzacja

Nie jesteś w stanie regulować swoich zobowiązań finansowych wobec wierzycieli? W porę podjęte działania restrukturyzacyjne ochronią Cię przed postępowaniem windykacyjnym. Wynegocjujemy z wierzycielem, w Twoim imieniu, nowe warunki spłaty, np. zmianę okresu lub sposobu spłaty, zmianę wysokości oprocentowania, odroczenie kosztów obsługi zadłużenia.

więcej

Upadłość konsumencka

Droga wyjścia z pętli długów dla zwykłego Kowalskiego, mówiąc dokładniej – postępowanie sądowe dla osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej, ale wskutek niesprzyjających okoliczności życiowych stały się niewypłacalne. Twoje życie dzięki nam stanie się wolne od długów. Odzyskasz płynność finansową i będziesz mógł wrócić na właściwe tory.

więcej

Upadłość gospodarcza

Twoja firma popadła w tarapaty i nie wiesz jak się z nich wydostać? My wiemy i pomożemy Ci! Zapewniamy bezpieczne poprowadzenie postępowania upadłościowego osoby fizycznej, prowadzącej działalność gospodarczą, lub postępowanie upadłościowe przedsiębiorstwa. Nie musisz się o nic martwić, będziemy prowadzić Cię za rękę w meandrach formalności.

więcej

Oddłużanie spółek

Rozwiązujemy nawet najbardziej skomplikowane przypadki problemów finansowych. Nieważna jest forma prawna Twojej działalności. Skomplikowane przepisy prawa nie stanowią dla nas przeszkody . Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu uwolnimy Cię z pętli zadłużenia. Pomożemy wyjść na prostą z każdych tarapatów i umożliwimy działanie w biznesie od nowa.

więcej

Finansowanie nowych biznesów

Po ogłoszeniu upadłości lub restrukturyzacji zadłużenia warto zacząć nowe życie. Nasi doradcy pomogą Ci wyjść na prostą. W jasny sposób pokierują Twoimi finansami i powiedzą jak możesz pozyskać kapitał, by od nowa rozwinąć swój biznes.

więcej