+48 530 880 000
kancelaria@kancelaria-kru.pl

Kancelaria

KRU – zespół prawników, doradców finansowych i specjalistów, którzy od lat zajmują się restrukturyzacjami i upadłościami. Posiadamy nie tylko świetne przygotowanie teoretyczne, ale także doskonałą praktyczną znajomość wszystkich nowelizacji i interpretacji przepisów prawa. Od lat z sukcesem prowadzimy sprawy dla dużych i małych firm oraz osób prywatnych, które chcą wydostać się z finansowych tarapatów i zacząć swą przygodę z biznesem od nowa.

Jesteśmy młodym zespołem profesjonalistów działających z pasją. Nasz cel to skuteczna pomoc ludziom, którzy wskutek zbiegu niefortunnych zdarzeń znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Pracujemy z pełnym zaangażowaniem i empatią dla klienta, a przy tym dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Ustawicznie się szkolimy i na bieżąco śledzimy wszystkie zmiany zachodzące w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Gdy ktoś podejmuje jedną z kluczowych życiowych decyzji o restrukturyzacji lub składa wniosek o ogłoszenie upadłości, swoją decyzję powinien poprzedzić gruntowną analizą sytuacji i konsultacjami z naszym zespołem fachowców, doświadczonych w najtrudniejszych sprawach, bowiem nieskutecznie przeprowadzone postępowanie skutkuje brakiem możliwości ogłoszenia upadłości przez okres następnych 10 lat.

Kancelaria KRU pomaga m.in.

  • Restrukturyzacja zadłużenia to opcja dla osób, które z różnych powodów życiowych nie są w stanie regulować swoich zobowiązań finansowych wobec wierzycieli. W porę podjęte działania restrukturyzacyjne chronią klienta przed postępowaniem windykacyjnym, którego wszczęcie może spowodować wzrost zadłużenia w sposób lawinowy.

  • Upadłość konsumencka to droga wyjścia z pętli długów dla zwykłego Kowalskiego, mówiąc dokładniej – postępowanie sądowe dla osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej i wskutek niesprzyjających okoliczności życiowych stały się niewypłacalne.

  • Upadłość gospodarcza odnosi się do postępowania upadłościowego osoby fizycznej, prowadzącej działalność gospodarczą, lub postępowania upadłościowego przedsiębiorstwa.

KANCELARIA RESTRUKTURYZACJE I UPADŁOŚCI SP. Z O.O.

ul. Słomińskiego 15 lok. 8, 00-195 Warszawa
kancelaria@kancelaria-kru.pl